הדברת מזיקים

 
 
 
חברת תמם מבצעת הדברות למגוון מזיקים
 

חברת תמם מבצעת הדברות למגוון מזיקים

 
שירות הדברות מזיקים של תמם - הנו שירות מקצועי היודע להתאים את סוג ההדברה למזיק: אם זה מלכודות, רעלים, הדברה אלקטרונית או הדברה ירוקה.
 

בידי תמם הדברות כל הכלים, היכולות והידע להתאים את ההדברה המתאימה למזיקים.

 
תמם הדברות - מדביר מקצועי היודע את הרגלי הקינון והרבייה של המזיקים ולכן יוודא שהמזיקים יושמדו והבעיה תיפתר.
 

בין המזיקים הביתיים שאנחנו מדבירים:

 

תיקנים

 
 
תיקנים הם בעלי גלגול חסר, התיקנים בעלי מחושים ארוכים, גוף פחוס מהגב לבטן, ראש נטוי כלפי מטה ולוחית הגב מכסה עליה, גפי פה עם הרבה איברי חישה, גפיים חזקות. התיקנים מטילים את הביצים בתוך תיקים, פעילים בלילות ואוכלי כל.
 
 
 
 

נמלים

 
 
חרקים חברתיים, בישראל כ -160 מינים, בעלי גלגול מלא, גופם בנוי -מראש חזה ובטן, שמחבר אותם שנץ, בישראל לא ידוע על העברת מחלות מנמלים, ידוע על נמלת האש הצורבת בעקיצתה אבל מאוד נדירה בישראל. למעט מטרד, נמלים אינם גורמות למחלות.
 
 
 
 

פרעושים

 
 
הפרעוש הבוגר עוקץ, מוצץ דם ועלול להעביר מחלות שונות ולגרום להתפתחות טפילים בבעלי חיים, וכן לגירודים, ואלרגיות שונות בבני-האדם הגורמים לרוב פצעים, בני האדם יסבלו מהתקפי גירוד בלתי נשלטים, בעלי החיים עלולים לסבול מאנמיה ולמוות.
 
 
 
 

קרדית האבק

 
 
איננו נראה לעין מפני גודלו הקטן ביותר, מעדיף תנאי מחיה של לחות ואבק ,חי על גבי מצעים, בגדים ולעיתים גם על ספרים. תזונתו העיקרית קשקשי עור, הפרשותיו גורמות לאלרגיות קשות, בעיות נשימה, אסטמה או ברונכית ספסטיס בעיקר בקרב ילדים.
 
 
 
 
 
 

פשפשים

 
 
בעל גלגול חסר, הוא חסר כנפיים, פעיל בעיקר בלילה כאשר אנו ישנים. פשפש צריך מנת דם על מנת להתנשל ולכן האדם הוא פונדקאי מצויין בשבילו. ניתן לזהות סימני פשפשים ע"י ריח,סימני דם על הקיר או על המצעים ונשלים מאחורי מסגרות ותמונות.
פשפש לא ידוע כמעביר מחלות אך גורם לעקיצות ומראהו אינו נעים לעין.